Život na Praze 14

Kalendář akcí

„Pochodem ŤAP! /POHADLO aneb Pohádkové kukadlo“

„Pochodem ŤAP!   /POHADLO  aneb  Pohádkové kukadlo“

Zvířecí pohádka o cestě domů Co všechno se může stát, když se zvířátka ze ZOO rozhodnou, že se vrátí domů do Afriky? Překonají vše, co jim dlouhá cesta nachystá? Stanou se z nich opravdoví kamarádi? Budou umět pomoci si v nouzi? Najdou nakonec svůj vysněný domov? A co je to domov? To vše a ještě mnohem více v naší pohádce! Délka představení je 45 minut. Předprodej: https://goout.net/cs/listky/pochodem-tap/ceip/

Jak na obra, Pohádka pro nejmenší.

Jak na obra, Pohádka pro nejmenší.

Já jsem Honza, ty jsi Honza, my jsme totiž dvojčata... A spolu vymyslíme plán, jak zachránit princeznu Juliánu před zlým obrem. Odměna by mohla být sladká, avšak lásce se nedá poroučet, a tak kdo nakonec získá srdce princezny, se dozvíte až na vlastní oči:) Představení oživuje základní písnička, na kterou Vám nechají herečky notový materiál. Scéna i loutky jsou velké a dobře viditelné.

Adventní Fler Market

Adventní Fler Market

1. adventní neděle: Vánoční Fler market v H55 Advent zahájíme v H55 tentokrát prodejní akcí, na které si můžete pořídit nejen dekorace pro vánoční stůl, ale i milé dárky pod stromeček.

Klub seniorů na Plechárně – Akvarel pro radost

Klub seniorů na Plechárně – Akvarel pro radost

Akvarel s Olgou Václavkovou. "Na celém světě (tedy i ve Španělsku) lidé vytvářejí akvarelové obrazy a mají z toho radost. Chceme vám ukázat kouzlo této techniky a věříme, že jí propadnete. Pomůže nám k tomu Olga Václavková, která ilustruje knihy, kreslí komiksy a umí moc hezky podpořit chuť tvořit. Více informací u Kateřiny Plevové, katerina.plevova@praha14kulturni.cz nebo 777 783 662. "

Klub Seniorů: Nepečené cukroví

Klub Seniorů: Nepečené cukroví

Přijďte se podělit o Vaše recepty na nepečené ckroví, některé si hned připravíme. Do Klubu seniorů H55 se můžete přidat kdykoli.

Kurz nitěné grafiky: Anděl

Kurz nitěné grafiky: Anděl

Přijďte vytvořit osobního ochránce - anděla technikou nitěné grafiky. Rezervace předem na vesellenka@seznam.cz

Divadelní improvizace: PŠT a hosté

Divadelní improvizace: PŠT a hosté

Prostor, postavy i děj se rodí na základě Vašich přání, to je improvizované představení. Krátké příběhy, ve kterých ani my herci nevíme, co se stane. Prostor, postavy i děj se rodí na základě Vašich přání. Přijďte se s námi zasmát a pobavit.

Rozsvícení Vánočního stromku 2022

Rozsvícení Vánočního stromku 2022

Rajská Zahrada 16:00 Kouzelné Vánoce - interaktivní pořad pro děti 16:45 Denise Wich - koncert muzikálové zpěvačky 17:15 Vánoční slovo - představitelé Prahy 14 17:25 Požehnání pana faráře Edwarda Walczyka 17:30 Prskavkový lidský řetěz a rozsvícení stromečku 17:30 ZUŠ Ratibořická - pěvecký sbor Lístek - pod vedením Marie Sedlákové Doprovodný program: 10:00 - 13:00 Zdobení stromečku ozdobami dětí z MŠ a ZŠ naší městské části. 10:00 - 18:00 Živý betlém se zvířátky 16:00 - 18:00 Vánoční dílničky

Zpívání s kytarou

Zpívání s kytarou

Pravidelné setkání seniorů s písničkou. Ing. Miroslav Rada a jeho kytara dovedou rozezpívat každého! Přijďte se přesvědčit, poznat nové lidi a zpříjemnit si den zpěvem. Těšíme se na Vás.