Život na Praze 14

Kalendář akcí

Angličtina v knihovně

Probíhá
Angličtina v knihovně

Základy angličtiny pro děti od 6 let spojené s poslechem pohádkových CD v angličtině namluvených rodilými mluvčími. Pouze pro přihlášené předem na email: spisakov@mlp.cz

Mateřské centrum Plecháček

Probíhá
Mateřské centrum Plecháček

Středeční dopoledne pro děti a rodiče od 1 roku. Zábava, pohybová všestrannost, hudba, kreslení a spousty dalších aktivit pro děti. Nebo si přijďte dát kávu a posedět s dalšími rodiči. Těšíme se na vás. Vstupné 50 Kč za dítě.

Mateřské centrum Klubík

Probíhá
Mateřské centrum Klubík

Čtvrteční dopoledne pro rodiče s dětmi. Tanec, sportovní všestrannost, kreslení a pohyb pro aktivní rodiče s dětmi. Nebo jen si přijít dát kávu a s dalšími rodiči si povídat. To vše je KLUBÍK. Vstupné 50 Kč za dítě.

Výstava v Galerii 14

Výstava v Galerii 14

Zveme Vás do Galerie 14 na výstavu výtvarných prací dětí z mateřské školy Obláček v Šebelově ulici. Výtvarnou činnost dětí podpořila nadace Kiwanis. Výstava potrvá do 24. dubna a bude otevřena vždy v úterý, středu a čtvrtek 14.00 – 18.00 hodin. Vstup volný.

DEN ZEMĚ A REUSE DEN PRAHY 14

DEN ZEMĚ A REUSE DEN PRAHY 14

V rámci tradiční celosvětové události Den Země organizuje MČ Praha 14 již po jedenácté ekologickou kampaň letos nazvanou „Den Země a Reuse den na Praze 14“. Na akci se podílí také místní základní a mateřské školy, partnerské a neziskové organizace. Akce proběhne ve čtvrtek 25. dubna 2024 od 10 do 18 hodin na prostranství před stanicí metra Rajská zahrada. Nosnými tématy pro letošní rok bude udržitelnost a recyklace. Den Země bude jako každoročně především ukázkou aktivit místních základních škol k danému tématu. V doprovodném programu je připraveno vystoupení dětí z mateřských i základních škol. Reuse den, který proběhne letos poprvé,

ČARODĚJNICE PRAHY 14

ČARODĚJNICE PRAHY 14

Každoroční odpoledne se zábavou, občerstvením, aktivitami a pálením čarodějnice. Přijďte si užít zábavu do parku U Čeňku. Program: 15:00 Pohádka: O perníkovém srdci a čarodějné knize 16:00 Miss čarodějnice 17:00 Koncert LINAKARO 18:00 Zapálení hlavního ohně s čarodějnicí 18:30 Koncert ROBIN MOOD 20:15 Koncert PANGEA - THE BEATLES REVIVAL BAND VSTUPNÉ ZDARMA

Oslava 79. výročí ukončení II. světové války

Oslava 79. výročí ukončení II. světové války

Slavnostní shromáždění občanů u příležitosti 79. výročí ukončení II. světové války se uskuteční v úterý 7. května ve 14.00 hodin u památníku II. odboje v parku na Novém náměstí v Hloubětíně.

Vernisáž výstavy v Galerii 14

Vernisáž výstavy v Galerii 14

Ve čtvrtek 9. května v 17.00 hodin bude v Galerii 14, nám. Plk. Vlčka 686, Černý Most, zahájena výstava fotografií studentů a absolventů Pražské fotografické školy. Výstava potrvá do 29. května a bude otevřena vždy v úterý, středu a čtvrtek 14.00 – 18.00 hodin. Vstup volný.

Výstava v Galerii 14

Výstava v Galerii 14

Zveme Vás do Galerie 14 na výstavu fotografií studentů a absolventů Pražské fotografické školy. Výstava potrvá do 29. května a bude otevřena vždy v úterý, středu a čtvrtek 14.00 – 18.00 hodin. Vstup volný.