Život na Praze 14

Kalendář akcí

Mateřské centrum Klubík

Probíhá
Mateřské centrum Klubík

Čtvrteční dopoledne pro rodiče s dětmi. Tanec, sportovní všestrannost, kreslení a pohyb pro aktivní rodiče s dětmi. Nebo jen si přijít dát kávu a s dalšími rodiči si povídat. To vše je KLUBÍK. Vstupné 50 Kč za dítě.

Turnaj v tenisu o pohár starosty MČ Praha 14

Turnaj v tenisu o pohár starosty MČ Praha 14

Tenisový turnaj ve čtyřhře pro dospělé neregistrované hráče o pohár starosty se uskuteční na tenisových kurtech ZŠ Bří Venclíků na Černém Mostě v sobotu 25. května od 8.00 hodin. Prezence 7.30 -7.50 hodin, startovné Kč 50,- na osobu.

Večerní svěrácká 10

Večerní svěrácká 10

Zúčastněte se 10. ročníku běžeckého závodu na 10 a 5 km Večerní Svěrácká 10 se startem na Plechárně na Černém Mostě v 16:30. Na desetikilometrové trati se běží dva pětikilometrové okruhy. Částečně po asfaltové cyklostezce a částečně po lesních a polních cestách mimo dopravní komunikace. Na trati je jedno krátké prudké stoupání v každém okruhu. Pro závodníky bude připravené občerstvení, pro všechny příchozí (nejen běžce) pak večerní program. Součástí závodu jsou i tratě pro děti všech věkových kategorií. Soutěžit se bude také o nejrychlejšího obyvatele a obyvatelku Prahy 14. Přihlášky na www.sverak.sk.

Barvám neutečeš

Barvám neutečeš

Pojďte si zaběhat nejbarevnější běh na Praze 14. Děti mají 1,5 Km a dospělí 5 km dlouhou trasu.

Charitativní fotbalové utkání hvězd Prahy 14 a Real Top Praha

Charitativní fotbalové utkání hvězd Prahy 14 a Real Top Praha

Přijďte podpořit charitativní fotbalové utkání které vás pobaví. Real Top Praha jsou fotbalisté, hokejisté, herci a zpěváci které zná celá Česká republika. Na hřišti TJ Kyje, se střetnou s hvězdami Prahy 14 v čele se starostou a dalšími sportovními nadšenci. Přijďte je podpořit stejně jako celou akci.