Život na Praze 14

Kalendář akcí

Angličtina v knihovně

Probíhá
Angličtina v knihovně

Základy angličtiny pro děti od 6 let spojené s poslechem pohádkových CD v angličtině namluvených rodilými mluvčími. Pouze pro přihlášené předem na email: spisakov@mlp.cz

Mateřské centrum Plecháček

Probíhá
Mateřské centrum Plecháček

Středeční dopoledne pro děti a rodiče od 1 roku. Zábava, pohybová všestrannost, hudba, kreslení a spousty dalších aktivit pro děti. Nebo si přijďte dát kávu a posedět s dalšími rodiči. Těšíme se na vás. Vstupné 50 Kč za dítě.

Mateřské centrum Klubík

Probíhá
Mateřské centrum Klubík

Čtvrteční dopoledne pro rodiče s dětmi. Tanec, sportovní všestrannost, kreslení a pohyb pro aktivní rodiče s dětmi. Nebo jen si přijít dát kávu a s dalšími rodiči si povídat. To vše je KLUBÍK. Vstupné 50 Kč za dítě.

TAŠTIČKA Z FILCU – Vyrábění s Gábinou

TAŠTIČKA Z FILCU – Vyrábění s Gábinou

Potřebujete malou taštičku nebo peněženku? Přijďte si ji s námi vyrobit do knihovny. Materiály a šicí potřeby budou k dispozici.

Večerní svěrácká 10

Večerní svěrácká 10

Zúčastněte se 10. ročníku běžeckého závodu na 10 a 5 km Večerní Svěrácká 10 se startem na Plechárně na Černém Mostě v 16:30. Na desetikilometrové trati se běží dva pětikilometrové okruhy. Částečně po asfaltové cyklostezce a částečně po lesních a polních cestách mimo dopravní komunikace. Na trati je jedno krátké prudké stoupání v každém okruhu. Pro závodníky bude připravené občerstvení, pro všechny příchozí (nejen běžce) pak večerní program. Součástí závodu jsou i tratě pro děti všech věkových kategorií. Soutěžit se bude také o nejrychlejšího obyvatele a obyvatelku Prahy 14. Přihlášky na www.sverak.sk.

Staročeský Jarmark

Staročeský Jarmark

Od 13 hodin kompletní odpolední akce ve farní zahradě v Kyjích. Jídlo, aktivity pro děti, pohádka, koncert a spousty dalšího pro pobavení z dřívějších dob. Vstupné zdarma

Dětský den Prahy 14

Dětský den Prahy 14

Dětský den Prahy 14 v parku U Čeňku. Vstupné ZDARMA Přijďte si udělat krásné odpoledne plné zábavy. program: 14.00 zahájení akce 14:15 - 14:45 Pirátské animátorky 15:00 - 16:00 Pohádka 16:15 - 16:45 Pirátské animátorky 17:00 - 17:30 Tombola 17:30 - 18:00 Koncert skupiny Babes Doprovodný program: Skákací hrad, Výstava 3D modelů Prahy 14 od Zákaldních škol naší MČ Malování na obličej 14:00 - 17:00 Tematické soutěže 16:00 - 18:00 Pirátská kouzelná stezka

Klokánek jede na prázdniny

Klokánek jede na prázdniny

Stejně jako v loňském roce se v hloubětínském volnočasovém centru H55 uskuteční akce Klokánek jede na prázdniny. Zažijete báječné odpoledne plné zajímavých aktivit, organizované v rámci charitativního projektu Modří andělé. Budete mít příležitost nejen podpořit děti ze štěrboholského Klokánku, ale také se příjemně pobavit. Na své si přijdou malí i velcí návštěvníci. Kromě soutěží, her a dobrého jídla vás čeká také skvělý hudební doprovod. Vstupné je zdarma. Nad akcí převzaly záštitu 1. místostarostka Prahy 14 Mgr. Mária Ševčíková a radní Prahy 14 Aneta Hejrovská. Podrobnosti naleznete v PLAKÁTU.  Těšíme se na vás.

VÝMĚNA KNIH A KVĚTIN v rámci akce Týden pro klima 2024

VÝMĚNA KNIH A KVĚTIN v rámci akce Týden pro klima 2024

Zapojte se s námi do akce v rámci Týdne pro klima a vyměňte své knihy a rostliny za jiné. I letos se pobočka Rajská zahrada připojí k této iniciativě a snaze o udržitelnost.