Život na Praze 14

Kalendář akcí

Angličtina v knihovně

Probíhá
Angličtina v knihovně

Základy angličtiny pro děti od 6 let spojené s poslechem pohádkových CD v angličtině namluvených rodilými mluvčími. Pouze pro přihlášené předem na email: spisakov@mlp.cz

Pohádková abeceda

Probíhá
Pohádková abeceda

Přijďte si poslechnout klasické pohádky. Každý týden. Představíme nové písmeno. Začínáme od A - Alenky v říši divů. Pro děti všech věkových skupin s rodiči.

Mateřské centrum Plecháček

Probíhá
Mateřské centrum Plecháček

Středeční dopoledne pro děti a rodiče od 1 roku. Zábava, pohybová všestrannost, hudba, kreslení a spousty dalších aktivit pro děti. Nebo si přijďte dát kávu a posedět s dalšími rodiči. Těšíme se na vás. Vstupné 50 Kč za dítě.

Mateřské centrum Klubík

Probíhá
Mateřské centrum Klubík

Čtvrteční dopoledne pro rodiče s dětmi. Tanec, sportovní všestrannost, kreslení a pohyb pro aktivní rodiče s dětmi. Nebo jen si přijít dát kávu a s dalšími rodiči si povídat. To vše je KLUBÍK. Vstupné 50 Kč za dítě.

Sobotní pohádka: Masopustní pohádka

Sobotní pohádka: Masopustní pohádka

. . .po mrazivém lednu je tu nejveselejší, ale také nejkrásnější měsíc v roce – Únor. To znamená, že sněhu ubývá a sněženky nedočkavě vystrkují hlavičky. Dokonce nedočkavý skřivánek Vánek musí vrznout, i kdyby měl zmrznout . . .ale co to? Místo své jarní písničky, co budí jaro, skřivánek vrčí. No ano, už je to tak!Skřivánek Vánek se nastydl a teď má rýmu. Ještě není to pravé jaro a Zima nechce ze zahrádky odejít. Zatím se doma u Zahrádků malý Péťa chystá na masopustní průvod a babička smaží koblížky pro maškary, které jistě přijdou na koledu. Na zahrádce zatím strašák

Kyjský masopust 2024

Kyjský masopust 2024

Zveme vás na již třetí ročník oblíbeného Kyjského masopustu. Přijďte si připomenout tradice masopustního veselí. Program: 13:30 - 15:00 Dílnička pro děti - výroba masek, malování na obličej a soutěže 15:00 - 16:00 Masopustní pohádka - O perníkovém srdci a čarodějné knize (vstup ZDARMA) 16:00 - 17:00 Masopustní průvod s maskami a muzikanty Restaurace Šimanda přichystá speciální masopustní menu.  

Výstava v Galerii 14

Výstava v Galerii 14

Zveme Vás do Galerie 14 na výstavu výtvarných prací dětí ze ZUŠ Ratibořická 30 a pobočky ZUŠ na Černém Mostě. Výstava potrvá do 28. února a bude otevřena vždy v úterý, středu a čtvrtek 14.00 – 18.00 hodin. Vstup volný.

VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ REVITALIZACE PARKU BÍLÝ KÚŇ

VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ REVITALIZACE PARKU BÍLÝ KÚŇ

Přijďte vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích. Věnovat se vám budou politici, odborníci a zástupci radnice Prahy 14.

Nedělní pohádka: Co zaseješ to sklidíš

Nedělní pohádka: Co zaseješ to sklidíš

Autorská pohádka o zlém sedlákovi, kterému se nic nedaří a o jeho hodné a obětavé dceři, které naopak v každé svízelné situaci někdo pomůže. Cílem je ukázat dětem následky špatného chování a pokusit se je naučit, že podle toho, jak se budeme chovat k sobě, k druhým a ke světu, tak to samé se k nám vrátí. Vstupné 80 Kč