Život na Praze 14

Kalendář akcí

Mateřské centrum Plecháček

Probíhá
Mateřské centrum Plecháček

Středeční dopoledne pro děti a rodiče od 1 roku. Zábava, pohybová všestrannost, hudba, kreslení a spousty dalších aktivit pro děti. Nebo si přijďte dát kávu a posedět s dalšími rodiči. Těšíme se na vás. Vstupné 50 Kč za dítě.

Mateřské centrum Klubík

Probíhá
Mateřské centrum Klubík

Čtvrteční dopoledne pro rodiče s dětmi. Tanec, sportovní všestrannost, kreslení a pohyb pro aktivní rodiče s dětmi. Nebo jen si přijít dát kávu a s dalšími rodiči si povídat. To vše je KLUBÍK. Vstupné 50 Kč za dítě.

ČARODĚJNICE PRAHY 14

ČARODĚJNICE PRAHY 14

Každoroční odpoledne se zábavou, občerstvením, aktivitami a pálením čarodějnice. Přijďte si užít zábavu do parku U Čeňku. Program: 15:00 Pohádka: O perníkovém srdci a čarodějné knize 16:00 Miss čarodějnice 17:00 Koncert LINAKARO 18:00 Zapálení hlavního ohně s čarodějnicí 18:30 Koncert ROBIN MOOD 20:15 Koncert PANGEA - THE BEATLES REVIVAL BAND VSTUPNÉ ZDARMA

Dětské rybářské závody

Dětské rybářské závody

V sobotu 18. května pořádáme ve spolupráci s územním svazem Českého rybářského svazu a místní organizací ČRS Prahy 9 Dětské rybářské závody. Závody pro děti do l5 let budou na sedimentační nádrži Kyjského rybníka od 8 do 12 hodin. Do rybníku bude nasazeno 5 q kaprů. Pro rybářskou veřejnost bude nádrž uzavřena cca od 15. do 18. května včetně. Podmínky závodu se účastníci dozví na místě od pořadatelů. Potřebné vybavení bude k zapůjčení na místě u instruktorů. Po skončení vlastního závodu mohou děti s platnou povolenkou dál lovit dle ryb. řádu. Důležité upozornění: do vlastní soutěže se započítává každá ryba

ZAHRADA PŘÍBĚHŮ v rámci kampaně Setkání kultur 2024

ZAHRADA PŘÍBĚHŮ v rámci kampaně Setkání kultur 2024

Poslechneme si příběhy z různých částí světa a naučíme se, která zvířata kde žijí. Pro děti budou připraveny úkoly a dílnička.

TAŠTIČKA Z FILCU – Vyrábění s Gábinou

TAŠTIČKA Z FILCU – Vyrábění s Gábinou

Potřebujete malou taštičku nebo peněženku? Přijďte si ji s námi vyrobit do knihovny. Materiály a šicí potřeby budou k dispozici.