Život na Praze 14

Kalendář akcí

DEN NEJEN PRO SENIORY 2024

DEN NEJEN PRO SENIORY 2024

Srdečně vás zveme na třetí ročník akce DEN NEJEN PRO SENIORY! Těšit se můžete na kulinářskou show se světoznámou cukrářkou Mirkou van Gils – držitelkou francouzského titulu Professeur en Sucre d’Art a vítězkou Velké ceny Paříže v přípravě svatebního dortu croquembouche (v roce 2002), dynamické ukázky Policie ČR, kynology a dovednosti služebních psů, ukázky profesionálního líčení a v neposlední řadě na vystoupení ABBA WORLD revival. Doprovodný program zpestří malování na obličej pro děti, edukační přednášky, právní a dluhová poradna, ale i promítání studentského filmu Dokud to nezažiješ a soutěže o ceny Cílem této akce je mezigenerační propojení obyvatel městské části

Hurá prázdniny s Indiány

Hurá prázdniny s Indiány

Přijďte se pobavit, zatancovat, zaskotačit a udělat si krásné odpoledne. V H55 bude pro vás připravena velká akce na zahradě H55. Indiánská stezka, bubnování, tanec, vytváření věcí a spousty dalšího. Přivítáme tak prázdniny.

ČTENÍ S PETIŠKOU – 100 let od narození Eduarda Petišky

ČTENÍ S PETIŠKOU – 100 let od narození Eduarda Petišky

Připomeneme si a oslavíme významné výročí Petiškova narození čtením jeho knih, kterých napsal více než 90. Srdečně zveme dětské i dospělé čtenáře. Kromě čtení pro Vás máme připraveny zábavné aktivity.