Život na Praze 14

Kalendář akcí

< Zpět
10. 9.
17. 12.

Angličtina pro děti s rodilým mluvčím

Věděli jste, že i čtyřleté dítě zvládne lekci vedenou od začátku až dokonce pouze v angličtině? Děti se při ní s lektorem dorozumívají zpočátku všemi možnými způsoby včetně gest nebo obrázků. Postupem času si tak nový jazyk osvojují stejným způsobem jako ten mateřský. Obava, že se dítě s lektorem nedorozumí, se totiž většinou týká dospělých, nikoli samotných malých studentů.

„Je velmi důležité, aby první setkání s cizím jazykem děti nadchlo a vzbudilo v nich zájem. Proto je lepší tvořit spíše menší skupinky dětí, sledovat jejich vývoj a v případě potřeby přistupovat ke každému z nich individuálně,“ vysvětluje metodu výuky Michal Nadzon, ředitel jazykového centra Berlitz, které nabízí pravidelné hodiny angličtiny pro děti zdarma v dětské zóně Maxíkov Centra Černý Most.

Lekce jsou vhodné pro děti od 4 do 10 let. V závislosti na věku a schopnostech dítěte je na výběr ze 3 úrovní. Přesunout dítě do jiné věkové skupinky, která mu bude sedět více, rozhodně není problém ani ostuda. Důležité je, aby bylo dítě spokojené a motivované.

Angličtina pro děti probíhá každý čtvrtek ve třech blocích: od 14.00 (4-5 let); od 15.00 (6-7 let) a od 16.00 (8-10 let).

Lekce jsou přístupné zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Zaregistrovat se do něj můžete velmi snadno na stránkách www.centrumcernymost.cz. Pro jejich rezervaci se stačí jen předem přihlásit na eventy@centrumcernymost.cz.

Více informací