Život na Praze 14

Kalendář akcí

< Zpět
7. 9.
21. 12.

Jóga pro děti

Tříleté dítě, které teprve nedávno objevilo kouzlo chůze a volného pohybu, do obecné představy o cvičení jógy příliš nezapadá. V upravené podobě je ale jóga pro děti vhodnou aktivitou pro trénink pozornosti i správného držení těla. A to ideálně ještě dříve, než si ho často nesprávným sezením v lavici nebo u počítače mohou pokazit.

„Klíčem k úspěchu je střídání dynamických a klidovějších pasáží. Děti se tak na našich kurzech rozhodně nenudí. Napodobujeme svým tělem rostliny i zvířata. Cvičí se samozřejmě bez zádrže pohybu i dechu,“ vysvětluje herečka a lektorka jógy Petra Špindlerová která vede pravidelné lekce pro děti věrnostních zákazníků Centra Černý Most.

Návštěva kroužku je vhodná pro děti ve věku 3-7 let včetně těch, které trpí nějakým zdravotním omezením. To je pouze nutné lektorce sdělit předem, aby mohla jednotlivé cviky přizpůsobit a na dítko během cvičení odborně dohlédnout.

Lekce jógy probíhají každé pondělí od 14:30 do 16:15.

Účast na nich je zdarma pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most. Zaregistrovat se do něj můžete velmi snadno na stránkách www.centrumcernymost.cz, kde také najdete přesný časový rozpis jednotlivých lekcí. Pro jejich rezervaci se stačí jen předem přihlásit na eventy@centrumcernymost.cz.

Více informací