Veřejné setkání k projektům participativního rozpočtu

Pin Galerie 14, náměstí Plukovníka Vlčka 685/10, Černý Most
Calendar 19. 10. 2021 / 17:30
Vstup: Volný
Vhodné pro: BEZBARIÉROVÉ
Pořadatel: MČ Praha 14

Zajímá vás, jaké „vychytávky“ vymysleli vaší sousedé, aby vylepšili místo, kde žijete? Neváhejte a využijte příležitost seznámit se s projekty, které postoupily do hlasování v rámci aktuálního ročníku participativního rozpočtu – Čtrnáctky podle vás. Některé návrhy cílí na zkrášlení zeleně i veřejného prostoru jako takového, jiné například na vylepšení sportovní nabídky. Setkání se uskuteční 19. října 2021 od 17.30 hodin v Galerii 14 (nám. Plk. Vlčka 686). Vedle navrhovatelů jednotlivých projektů na místo dorazí také zástupci městské části. Připraveny budou zajímavé prezentace i drobné občerstvení. Přijďte zjistit, jaké nápady se utkají o vaše hlasy.
Těšíme se na vás!
Bližší informace o participativním rozpočtu, jeho pravidlech, minulých ročnících, ale i o letos podaných návrzích naleznete zde: https://www.praha14.cz/ctrnactka-podle-vas/navrhy-3-rocnik/.

Další akce

Pokračovat na seznam akcí