Městečko volnočasových aktivit Prahy 14

Calendar 14. 9. 2019 / 14:00
Vstup: Volný
Pořadatel: MČ Praha 14

Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na Městečku volnočasových aktivit, které pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na naše území.

V parku V Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenu pestrou nabídku na trávení volného času. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa, tvořit v dílničkách nebo uzlovat s Rangery. Všechny aktivity jsou letos zároveň propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu.

Celé odpoledne budou probíhat na podiu ukázky činnosti klubů, divadlo Karla Zimy a Jarmila Škvrny představí nejmladšímu publiku pohádku a budete mít možnost slyšet úvodní písně muzikálu, který vzniká pod taktovou spolku Srdíčka. Již druhým rokem bude rodičům k dispozici poradenský stan se zkušeným pedagogickým personálem pro radu z prostředí učení, školy, soustředění či logopedie. V neposlední řadě se již tradičně setkáte s kampaní Respektuj 18!, která cílí na dospělé, aby se zamysleli nad možnostmi přístupu mladých k alkoholu a nad vlastním postojem.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám Městečko opakovaně přináší. Těšíme se i na vás!

Další akce

Pokračovat na seznam akcí