Život na Praze 14

Kalendář akcí

< Zpět
29. 8.
31. 10.

Nabídka kroužků 2020/21

A je to tady. Nový školní rok už začíná. A my jsme tady taky! Stále ještě nabízíme poslední volná místa v kroužcích, kurzech a dalších aktivitách pro děti, mládež a dospělé.

Plánujete kroužky pro své děti? Ale nevíte, jaký rozvrh budete mít? Nevadí.  Kroužek bez obav zaplaťte a před 3. návštěvou kroužku Vám garantujeme možnost vrácení peněz bez udání důvodu. Co vše nabízíme?

Protanči s námi školní rok

Na odkaze níže najdeš hned několik tanečních stylů – breakdance, břišní tance, irské tance, moderní gymnastiku, streetdance, rokenrol, balet, hip hop, cheerleaders, irské tance, mažoretky, latinské rytmy, zumba nebo výrazový tanec. To vše si ještě můžeš vybrat, nabízíme poslední volná místa!

Taneční kroužky.

Sportuj u nás, sportuj s námi

Chceš se pravidelně hýbat a naučit se nový sport? Tak tady máme hned několik zajímavých sportů, kde se najdou ještě poslední volná místa. Kdo již má základy v badmintonu, může si přidat do kroužku – badminton soutěže. Pro dospělé je volno na aikidu. Baví tě hledat poklady? Tak to se musíš přidat do Geocatchingu. Pro nejmenší je připravena hravá jóga a pohybové hry nebo tradiční stolní tenis. V naší nabídce také najdeš týmové sporty, jako je futsal, lakros, discgolf, nohejbal nebo basketbal. Pozor, všechny sporty už nejsou volné pro všechny kategorie.

Sporty na Černém Mostě. 

Máš uměleckého ducha?

Baví tě nějaká tvůrčí činnost? Tak se můžeš přidat do kroužku kutilové, který je připraven i pro rodiče s dětmi. Nebo si jen tak přijď tvořit pro radost. U nás najdeš několik kroužků zaměřených na výtvarku a kresbu. Ale také ti ukážeme, jak se můžeš stát módním návrhářem. Stačí ti jen šikovné ručičky a pustit svou fantazii.

Umělecky se vyjádři.

Je pro tebe na prvním místě příroda?

Máme pro tebe několik kroužků, kde jí budeš hodně blízko. Na kroužku chovatel se dozvíš, jak se chovat ke svému mazlíčkovi. Nebo si vyzkoušíš, že věda je zábava. A pozor, bude také hokus pokus.

Poznej s námi přírodu. 

Zajímáš se o moderní technologie?

Vyber si tedy z kroužků, které jsou zaměřeny na výpočetní techniku. Naučíme se programovat hry, sestavíme robota a nebo se naučíme 3D modelování. A nebo také můžeš nahlédnout do kouzla počítačové grafiky nebo kouzlení se světlem.

Kroužky s moderními technologiemi. 

Škola po škole je zábava

Všichni ti co jste školou povinní a vlastně i ti, kteří už nejste, se máte možnost stále zdokonalovat v cizím jazyce a nebo se doučit některé předměty.

Doučování. 

Kurzy pro dospělé

Víte, že nabízíme aktivity i pro dospělé a seniory? Dům dětí a mládeže není otevřen pouze pro děti a mládež, také také pro rodiče či prarodiče. U nás můžete zdokonalit v cizím jazyce, protáhnout si tělo, umělecky se vyjádřit, a nebo si vyzkoušet různé moderní technologie.

Nabídka kroužků ZDE.

Lektoři připravují pro vaše děti i zajímavý program a aktivity mimo kroužek.

Online zápis na kroužky pro školní rok 2020/21 jsou k dispozici na webu – ZDE.

nabidka_krouzku

Sledujte také náš web a nenechte si ujít akce, které pro Vás a Vaše děti pořádáme. 
http://ddmpraha9.cz/

Budeme se těšit na viděnou Tým Domu dětí a mládeže Prahy 9.

Více informací