Život na Praze 14

SPORT

30 let softballu na ČM

Starší než samotná Praha 14, nejen tímto titulem se může pyšnit softballový klub Spectrum Praha, který v neděli 2. června 2019 na svém domácím hřišti oslaví 30leté výročí.  
 
Pro návštěvníky se brány areálu otevřou ve 12.00 hodin a čekat je bude několik stanovišť, kde si bude možné vyzkoušet základní softballové dovednosti, jako je například odpal letícího míčku, nebo hod na rychlost a přesnost. Pro ty nejmenší bude připraven skákací hrad a další zábavné aktivity.  Po celou dobu bude k dispozici občerstvení a vstup je zdarma.
 
Od 14.00 hodin je na programu Extraligové utkání mužů Spectrum Praha vs. Eagles Praha, kterému bude předcházet slavnostní ceremoniál k oslavám. Průběh zápasu bude doprovázen tipovací soutěží a pro diváky bude k dispozici i softballový poradce, který zájemcům vysvětlí pravidla softballu i konkrétní situace. 
 
Věříme, že si do našeho areálu najde cestu mnoho návštěvníků nejen z Prahy 14, kterým ukážeme jak je softball skvělý sport a zároveň je pozveme na Mistrovství světa, které proběhne v Praze a Havlíčkově Brodě,“ říká Petr Vítů, odchovanec oddílu a současný zastupitel, a dále dodává: „V nominaci na MS jsou i dva hráči supů z Černého Mostu (přezdívka klubu, pozn. redakce) Tomáš Petr a David Mertl, které v neděli můžete vidět přímo v akci.“
 
Pro vstup do areálu doporučujeme využít spodní brány z ulice Pospíchalova, nedaleko křižovatky s ulicí Ocelkovou. Pro cestu MHD doporučujeme využít metro B do stanice Rajská Zahrada odkud je areál vzdálen přibližně tři minuty chůze. Dále je možné využít autobusového spojení linek číslo 181, 141 a 110 do zastávky Hejtmanská, nebo linky 201 do zastávky Rajská Zahrada.
 
 
Autor fotografií: Jan Beneš

    

Napsat komentář