Příprava strategie udržitelného rozvoje pro období 2025 - 2035

JAKÁ BUDE PRAHA 14 ZA DESET LET?

Dlouhodobou snahou vedení městské části Praha 14 je při řízení „věcí veřejných“ respektovat tzv. principy hospodárnosti, efektivnosti a účelnosti (principy 3E). Z toho důvodu je na městské části zavedeno a realizováno strategické plánování a řízení, které se promítá do většiny rozhodovacích procesů. Od začátku roku 2023 je proto realizován projekt Strategie udržitelného rozvoje 2025+, a to především z důvodu končící platnosti stávajícího Strategického plánu rozvoje na období 2015–2025.

Hlavním cílem projektu je pokračovat v metodách strategického plánování a řízení v praxi úřadu MČ Praha 14 tak, aby přispívalo ke zvyšování kvality a efektivity rozhodování na všech úrovních.

Hlavním výstupem projektu bude Strategie udržitelného rozvoje 2025+ na dobu 10 let, Koncepce bezbariérovosti a akční plán realizace na období 3 let (2025-2027).

Tvorba strategie udržitelného rozvoje 2025+             kONCEPCE BEZBARIEROVOSTI