Život na Praze 14

AKTUÁLNĚ

Zdroj: https://pixabay.com/photos/photo-lens-lenses-photographer-old-256888/

Fotografická soutěž

Máte doma 15 a více let staré fotky, na kterých jsou zachycena místa v Praze 14, a chtěli byste se s nimi pochlubit? Soutěžte s námi o nejhezčí „srovnávačky“. Jak?

PRAVIDLA

  • Vyfoťte to samé místo i v jeho dnešní podobě a oba snímky nám v elektronické podobě (u starých fotek je možný i scan, u nových prosíme zachovat původní velikost snímku pořízenou fotoaparátem – tisková kvalita) pošlete na adresu Veronika.Berna@praha14.cz. Důležité: zasláním snímků do soutěže autor souhlasí s jejich zveřejněním v rámci informačních kanálů městské části (web www.praha14.cz, Facebook a časopis Čtrnáctka) viz níže, zároveň dává souhlas s tím, že u jeho fotografie bude zveřejněno jeho jméno a příjmení.
  • Zasláním snímků do soutěže se autor zavazuje, že fotografie splňují podmínky platné legislativy ČR v oblasti ochrany osobních údajů.
  • Sběr srovnávacích snímků potrvá do konce letních prázdnin, tedy do 31. srpna 2019. Soutěžní snímky mohou zájemci zasílat už nyní.
  • Během září a října 2019 redakce časopisu Čtrnáctka vybere TOP 10 „srovnávaček“, které budou v listopadu 2019 (na tento měsíc připadá výročí 25 let od vzniku MČ) zveřejněny na webu MČ, na FB MČ a v časopise Čtrnáctka. Redakce si vyhrazuje právo s ohledem na vývoj soutěže stejným způsobem zveřejnit i další soutěžní snímky mimo vybranou TOP 10, případně dodatečně vyhlásit ještě diváckou (hlasovaní na Facebooku) kategorii. Toto bude rozhodnuto po ukončení sběru fotografii.
  • Fotografie s vulgárním nebo jinak škodlivým obsahem nebudou zveřejněny ani žádným jiným způsobem zařazeny do soutěže. Právo na posouzení vhodnosti snímku si vyhrazuje redakce časopisu Čtrnáctka.
  • Na ocenění se mohou těšit autoři všech TOP 10 „srovnávaček“.
  • Ceny pro první tři místa: vouchery na večeři (např. Cafe Imperial), poukázky do kina s možnosti výběru filmu dle preferenci soutěžícího, dárkové baličky atp.

Těšíme se na vaše fotky!

 

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...