Život na Praze 14

OZNÁMENÍ

Lokální fóra 2018

V roce 2018 se na území Prahy 14 uskutečnilo sedm Lokálních veřejných fór. Tento typ setkání městská část pořádá od roku 2016, do té doby (od roku 2010) organizovala vždy jedno Veřejné fórum ročně. Model, kdy se setkání s občany konají postupně ve všech lokalitách Prahy 14, se osvědčil. Radnice jde takto k lidem blíž a obyvatelé se v hojnější míře zapojují do plánování rozvoje městské části.

Lidé z jednotlivých čtvrtí se na fórech vyjadřují k tomu, co by ve svém okolí chtěli změnit a navrhují příležitosti ke zlepšení. Na místě setkání jsou vždy přítomni političtí zástupci a odborníci MČ, kteří s občany diskutují a odpovídají jim na konkrétní dotazy. Příležitosti vznesené na fórech se zapisují a dále ověřují prostřednictvím hlasování. Následně jsou předloženy ke schválení Zastupitelstvu MČ Praha 14.

Výstupy Lokálních veřejných fór 2018  ZMČ schválilo usnesením č. 43/ZMČ/2018, jím současně potvrdilo i navržené gestory a odborné řešitele jednotlivých příležitostí.

 

 


DISKUZE K ČLÁNKU

První komentář k “Lokální fóra 2018”


  1. radhauz napsal:

    Dobrý den Prosím Vás pěkně budou ještě letos probíhat Lokální fóra konkrétně v Hostavicích? Zatím tu nikde není žádná informace Děkuji

Napsat komentář