Život na Praze 14

NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Příměstské kempy

Za kolik sekund uhádne 10 letá holka pohádkovou postavu vyjádřenou beze slov?
Jak dlouho bude 9 letému klukovi trvat než si vyrobí funkční dřevěnou lampičku do svého pokoje?
Kolik šípů se vejde do středu terče? Kolik různých skoků se dá skočit za 1 minutu na trampolíně?

Otázky vám zodpoví děti z příměstských kempů v parku Pilská v Hostavicích, které již 3. rokem pořádá Akademie Be Free (http://www.b-free.cz/).

  1. týden: 3. – 7. 8. – Škola her a kouzel — týden rozvoje komunikačních a jiných umů. V kulisách čarodějné školy a tajuplného parku se děti naučí vyjádřit se rychle a přesně, uvaří si mocný lektvar, vyrobí si kouzelnickou hůlku a zahrají opravdový Famfrpál.
  2. Týden: 10. – 14. 8. – Návrhář, tvůrce – týden pro budoucí “makery”, kteří si chtějí navrhnout a vytvořit vlastní funkční výrobek. K dispozici budou: vrtačky, pilky, kladiva, šicí stroje, odlévací formy apod.
  3. Týden: 17. – 21. 8. – Bláznivý pětiboj – týden ve znamení neobvyklých, zábavných a cool sportů. Každý den si děti vyzkouší reálné prostředí jednoho sportu, seznámí se s pravidly a stanou se alespoň na chvíli opravdovými hráči nebo závodníky.Kempy jsou určené dětem školou povinným.Odchod: 16 – 17hod.Cena: 3.500 Kč – zahrnuje program, celodenní stravu, dozor.Případné dotazy pište na: kemp@b-free.cz,

Přihlášky naleznete na webu Akademie (https://b-free.cz/p%C5%99%C3%ADm%C4%9Bstsk%C3%A9-kempy-2020.php).
Sraz: Základní škola Be Open v parku Pilská.
Příchod: 8 – 9 hod.

 

 

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...