Život na Praze 14

Projednání v Mochovské

Městská část Praha 14 zve všechny zájemce na veřejné projednání, kde bude představena dopravní studie řešící rekonstrukci komunikace a nová parkovací stání v ulicích Zámečnická a Mochovská. Setkání se uskuteční v pondělí 20. května od 18 hodin v ZŠ Tolerance, Mochovská 570 a přítomni na něm budou zástupci Městské části Praha 14 a Magistrátu hlavního města Praha. Přijďte se s návrhem blíže seznámit a podělit se s námi o svůj názor.

Oficiální pozvánku naleznete zde.

 

 


DISKUZE K ČLÁNKU

První komentář k “Projednání v Mochovské”


 1. obcan14 napsal:

  Několikrát jsem na špatný stav a parkování v ulici Mochovské MČ Praha 14 mailem upozorňoval. Jednou dokonce přijel pán z TSK Praha s metrem, změřil šířku, prohlásil 5 metrů je v normě a zase odjel. O trvalém „tankodromu“ plném výmolů se rozepisovat nebudu. Šířka ulice nedosahuje ani 5 metrů, takže průjezd popelářů kolem parkujících aut je možný jen za cenu jízdy levými koly mimo vozovku. V minulých dnech byla vedle vozovky udělána na dvou místech dlažba zřejmě pro klece na popelnice, z nichž jedna bude bránit případnému rozšíření vozovky. Úplně chybí chodník pro pěší, takže Mochovská slouží autům i chodcům.
  Parkovacích míst je nedostatek, po 18.hodině je nemožné zaparkovat.
  Za nutné považuji:
  1) rozšíření ulice Mochovská od Zámečnické po Slévačskou tak, aby bylo možné šikmé parkování automobilů se zachováním průjezdu pro nákladní auta. Nutné je poražení řady stromů podél ulice a možná i překládka parovodu, případně dalších sítí a uličního osvětlení.
  2) vybudování chodníku pro pěší ve stejném úseku podél ulice Mochovská.

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...