Život na Praze 14

OZNÁMENÍ

Oprava komunikace - ilustrační obrázek

Oprava ul. Konzumní

V hloubětínské ulici Konzumní dnes (15. 6.) začala rekonstrukce. Opravu potřebuje nejen samotná komunikace, ale také chodníky. Práce budou rozděleny do tří etap (podrobný rozpis termínů viz níže). Investorem akce je vlastník ulice, tedy hlavní město Praha. Co se týká dopravních omezení, uzavřena bude kvůli rekonstrukci pouze ulice Konzumní. Objízdná trasa vede ulicemi Kbelská, Sadská a Pod Trutnovskou tratí. Ulice Mochovská zůstává (kvůli nedostatku parkovacích míst v oblasti) jednosměrná.

 Termíny prací:

 1. etapa: 15. 6. až 12. 7. 2020
 2. etapa: 13. 7. – 16. 8. 2020
 3. etapa: 17. 8. – 30. 9. 2020

Zveřejněno: 15. 6. 2020


DISKUZE K ČLÁNKU

2 komentáře k “Oprava ul. Konzumní”


 1. radekvoborny napsal:

  Dobrý den Praho 14, opravdu si myslíte, že termíny výše uvedené jsou reálné? Jedná se o rekonstrukci ulice Konzumní a její tři etapy s posledním termínem končícím 30.9., t.j. za měsíc! To by mělo býti hotovo vše. NEBUDE!
  Bydlím velmi blízko a tak mám záležitost na očích denně. Stroje vrčí celý boží den, to jo, ale práce nic moc. Nejspíš nefunguje dozor nad stavbou nebo jeho nezávislost. A nejspíš i rozpracovanost na více místech brání svižnějšímu tempu s cílem dodržet termín. Evidentně již podle termínů proběhla 1. a 2. etapa, pro kterou jsou i dopravní značení doplněna tabulkami s datem do 16.8. Po tomto termínu jsou značky vlastně bezcenné a nic neříkající.
  NEBYLO BY NA ČASE DO TOHO ŠLÁPNOUT A SE STAVBOU ŘÁDNĚ POHNOUT? JE ZA TO NĚKDO ODPOVĚDNÝ?
  TAK CO PRAHO 14, co s tím provedeš?!

  • Městská část Praha 14 napsal:

   Dobrý den, pane Voborný, Vámi uváděnou rekonstrukcí neprovádí městská část, ale Magistrát hl. m. Prahy, který je správcem komunikace (konkrétně je možné se s dotazem obrátit na Odbor investiční MHMP). Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním pěkného dne Veronika Berná, ÚMČ Praha 14

Napsat komentář