Život na Praze 14

AKTUÁLNĚ

Týden pěstounství

Praha bude od 10. do 16. června 2019 slavit první ročník Týdne pěstounství. Zveme nejen pěstounské rodiny, ale i širokou veřejnost na akce po celé metropoli. Těšit se můžete na semináře, diskuse s odborníky včetně samotných pěstounů, dále na výstavy, promítání dokumentárních filmů s tematikou náhradní rodinné péče či na volnočasový program pro rodiny s dětmi.

Ve čtvrtek 13. června proběhne v Dětském centru Paprsek (Svépravická 701, Praha 9) akce „Den pěstounství – děti ze srdce“. Dozvíte se zde bližší informace o náhradní rodinné péči, podávání žádostí a o přípravách žadatelů. Shlédnout můžete krátké filmy ze série Rodiče napořád. Dětské centrum Paprsek nezapomene ani na poděkování stávajícím pěstounům. Akce začíná v 10 hodin, od 14 do 17 hodin vás čeká hravé odpoledne s pěstounskými rodinami.

Všechny akce pořádané v rámci Týdne pěstounství Praha jsou zdarma.

Akci pořádají Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Magistrát hl. m. Prahy ve spolupráci s úřady městských částí, příspěvkovou organizací a neziskovými organizacemi.

Podrobný program akce naleznete na webu tydenpestounstvi.praha.eu, případně i níže. Informace jsou dále k dispozici na FB stránkách DC Paprsek – Rodinné centrum Zdeňka Matějčka.

 

 

 

 

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...