Život na Praze 14

OZNÁMENÍ

VOLNOFEST 2021

Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na VOLNOFESTU! Akci pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na našem území.

V parku U Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenu pestrou NABÍDKU NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa, tvořit v dílničkách nebo stavět lego. Všechny aktivity jsou opět propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu.

Celé odpoledne budou na podiu (i mimo něj) probíhat exhibiční vystoupení, kralupské divadlo Scéna  představí nejmladšímu publiku neobyčejné představení Teatro Tyjátjátro, ve kterém bude k vidění kromě kouzel a čár i hadí žena a živé aquabely. Večer se můžete těšit na koncert kapely Bombarďák. Připraveni budou také chůdaři, skákací hrad i jízda zručnosti pro malé cyklisty.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda, a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám VOLNOFEST opakovaně přináší. Těšíme se na vás!

Volnofest 2021 program - Volnofest

Zveřejněno: 3. srpna 2021