Život na Praze 14

Kalendář akcí

< Zpět
14. 11.
14:00

Výlet Volnočasového klubu do divadla na ostrově Štvanice v Praze

Čarodějná legenda ze srbské Lužice

Na blatech za Černým Chlumcem stojí mlýn, skrčený ve sněhu, temný a výhružný jako mocné, zlé zvíře. Ale uvnitř se svítí – a kde je světlo, tak musí být i lidé!

Tajuplný příběh upředený z legend o Krabatovi, který si nebezpečně pohrává s černou magií, hýří analogovými projekcemi a variuje lužickosrbské písně.

Poslechnete ten cizí hlas tam uvnitř ve vás a necháte se zlákat? Mlýnské kolo zatím stojí. Mezi jedenácti havrany sedícími na tyči je totiž jedno místo volné. Krá!

Akce pro děti od 10 do 16 let.


Volnočasový klub KD Kyje

Všichni, kterým je mezi 10 a 16 lety, mohou zavítat do KD Kyje. Naučíme vás udělat videa na YouTube, vyjedeme na výlety, uspořádáme tematické dílny. Volnočasový klub otevíráme od pondělí do čtvrtka vždycky od 13 do 17 hodin. Startujeme v září a na konci léta se ještě můžeme vidět na příměstském táboře.

V klubu máme sportovní náčiní, deskové hry, výtvarný materiál pro všechny budoucí umělce a taky vybavení pro youtubery, protože kdo by nechtěl šlapat na paty Teri Blitzen nebo Jirkovi Královi. Součástí klubu jsou i anglické konverzace s rodilým mluvčím.

Zastavte se u nás a můžete tu najít nové kamarády nebo prostě příjemně strávit odpoledne, než dorazí vaši rodiče z práce domů.

Výlety, tématické dílny, youtubering, angličtina… Volnočasový klub vás nudit nebude.

PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK 13 – 17 HOD.

Více informací