Skok na obsah stránky
Skok na hlavní menu
6397498
Ikona britské vlajky   Ikona německé vlajky   
pondělí 21.4.2014      Alexandra

Městská část Praha 14

Znak Prahy 14
registrace
 Logo Národní síě zdravých měst Časopis Čtrnáctka Logo KD KyjeLogo FacebookLogo Prahy 14 Kulturní


Hlavní obsah stránky:

Právě se nacházíte:
Úvodní stránka » Samospráva » Vedení úřadu

Vedení Úřadu MČ Praha 14 Znak

 

 

Radek Vondra

Vondra Radek Bc.

starosta
TOP 09
telefon: 225 295 201
e-mail: Radek.Vondra@praha14.cz, Radek.Vondra@top09.cz

působnost:

  • místní Agenda 21
  • územní rozvoj
  • kultura a sport
  • komunikace s občany
  • podpora podnikání

 



Luděk Lisý

Lisý Luděk , Ing. 

tajemník Úřadu MČ Praha 14

telefon: 225 295 202, 281005 202
e-mail:Ludek.Lisy@praha14.cz






Lucie Svobodová

Svobodová Lucie Ing. Mgr.

zástupkyně starosty
ČSSD
telefon: 225 295 550
e-mail:Lucie.Svobodova@praha14.cz

působnost:
  • finanční politika MČ Praha 14
  • příprava rozpočtu
  • monitoring finančních prostředků z dotačních zdrojů
  • sociální péče a zdravotnictví
  • prevence sociálně patologických jevů
  • školství a vzdělávání


Aleš Kuda

Kuda Aleš Mgr.

zástupce starosty
TOP 09

telefon: 225 295 250
e-mail: Ales.Kuda@praha14.cz

působnost:
  • oblast výstavby a dopravy
  • životní prostředí
  • informatika
  • bezpečnost a prevence kriminality


 
Břetislav Vodák

Vodák Břetislav Ing.

zástupce starosty
ČSSD
telefon: 225 295 500, 606 034 264
e-mail: Bretislav.Vodak@praha14.cz

působnost:
  • správa nemovitého majetku MČ Praha 14
  • oblast investic
  • bytová politika
Ilona Picková

Picková Ilona Ing.

uvolněná předsedkyně výboru pro výchovu
a vzdělávání a místní agendy 21
SZ
telefon: 225 295 206, 603 711 367
e-mail: Ilona.Pickova@praha14.cz