DEN NEJEN PRO SENIORY 2024

Pin , Volnočasové centrum H55, Hloubětínská 1138/5, 198 00 Praha-Praha 14, Czechia
Calendar 22. 6. 2024 / 14:00
Vstup: Volný
Vhodné pro: BEZBARIÉROVÉ
Pořadatel: MČ Praha 14

Srdečně vás zveme na třetí ročník akce DEN NEJEN PRO SENIORY!
Těšit se můžete na kulinářskou show se světoznámou cukrářkou Mirkou van Gils – držitelkou francouzského titulu Professeur en Sucre d’Art a vítězkou Velké ceny Paříže v přípravě svatebního dortu croquembouche (v roce 2002), dynamické ukázky Policie ČR, kynology a dovednosti služebních psů, ukázky profesionálního líčení a v neposlední řadě na vystoupení ABBA WORLD revival.
Doprovodný program zpestří malování na obličej pro děti, edukační přednášky, právní a dluhová poradna, ale i promítání studentského filmu Dokud to nezažiješ a soutěže o ceny
Cílem této akce je mezigenerační propojení obyvatel městské části a vzájemné pochopení specifických potřeb mladší i starší generace.
Těšíme se na vás v sobotu 22. června 2024 od 14 hodin do 19 hodin ve volnočasovém centru H55.
Partnerem akce je Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR.

Další akce

Pokračovat na seznam akcí